Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Прийдешні місцеві вибори дуже важливі, складні та визначальні, – В. Зеленський

31/8/2020

Місцеві вибори в Україні, які відбудуться 25 жовтня, дуже важливі, складні та визначальні. Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час VІІ Позачергового з’їзду партії «Слуга Народу» в Києві.

«Попереду у нашої країни місцеві вибори, важливі, дуже важливі, складні і дуже визначальні. Сьогодні ми здійснюємо поїздки нашою улюбленою країною і презентуємо стратегії розвитку кожного нашого регіону. Ми точно знаємо, що наша країна може бути успішною тільки тоді, коли успішним буде кожен регіон нашої країни. В центрі цієї історії людина, саме ти, ти – киянин, галичанин, одесит, луганчанин або закарпатець – немає ніякої різниці, бо саме тобі вести свій рідний край до процвітання», – сказав президент.

Глава держави підкреслив, що побудувати сильну країну можна тільки разом.

«І це правда. Слово «разом» – це фундамент усіх наших дій. Ми разом із народом писали програму, ми разом із народом України перемагали старих політиків, ми обіцяли народовладдя через референдум – і це ще один важливий пункт програми, який належить зробити. Вперше в історії країни будуть запитувати саме твою думку, не у Facebook, а на загальнонаціональному рівні. І саме ти будеш формувати порядок денний з ключових питань, вирішувати, що добре, а що погано, що потрібно країні, а що ні. І ми разом, так само як наші предки століття тому, будемо спільно вирішувати всі важливі і дуже складні завдання», – наголосив В. Зеленський. 

Він зазначив, що тільки об’єднавшись можна повернути мир до України та зробити її процвітаючою.

«Бо Україна – це наше все, це наш спільний дім, де ми хочемо жити і хочемо, щоб саме тут жили наші діти, онуки, хочемо, щоб на нашій землі був достаток, був мир. Ми дуже цього хочемо, ми прагнемо, щоб був мир і було процвітання нашої країни. І ми можемо це зробити тільки разом, бо Україна – це не міністри, не депутати, не губернатори, не мери, не влада, не президент, не агенти інших держав, не грантоїди, не радикали, не експерти, які сидять у соціальних мережах і знають все – як робиться і як треба. Ні, Україна – це ти. І давайте про це пам’ятати. І не тільки 25 жовтня, а давайте пам’ятати про це щодня, це наш обов’язок. Слава Україні! Всім успіху та перемоги!» – додав президент.


Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі