Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Розповсюджене деякими ЗМІ «листування» Дубінського – фейк, що має на меті дезінформувати виборців та дискредитувати лідера «Слуги Народу» на місцевих виборах

23/10/2020

Проти народного депутата Олександра Дубінського ведеться брудна піар-кампанія. Однією з її цілей є дезінформація виборців та дискредитація Олександра Дубінського як лідера «Слуги Народу» на місцевих виборах у Київській області.

З такою заявою на нещодавній прес-конференції виступила адвокат народного депутата України Олександра Дубінського Тетяна Костіна.

«Листування», про яке йшлося у сюжеті Bihus.Info за 1 жовтня 2020 року, ніколи не мало стосунку до Дубінського. Це звичайний фейк, який свідомо був розповсюджений зацікавленою особою, Денисом Бігусом, який має особистий конфлікт інтересів, пов’язаний з оприлюдненням Дубінським інформації про фінансові зловживання Бігуса», – наголосила адвокат.

За її словами, «це «листування» – грубо зліплений фейк від Бігуса». Але, незважаючи на заяву нардепа, що це листування – фейк, низка ЗМІ поширила цей фейк, попри те, що перевірити це було неважко, навіть просто подивившись на фото Олександра Дубінського, яке було зроблене набагато років пізніше, ніж те, коли, нібито, відбувалось це листування.

Костіна додала, що з метою отримання юридичного підтвердження «абсолютної фейковості інформації», розповсюдженої Бігусом, вона звернулася до правоохоронних органів із заявою про порушення кримінальної справи, «щоб саме в ході розслідування встановити юридичний факт того, чи мало місце таке листування або щось подібне такому листуванню», – пояснила вона.

«У ході розслідування кримінального провадження про можливе порушення таємниці листування, яке нібито, за відео Бігуса, велося з електронної пошти Дубінського, були проведені передбачені законодавством дії, зокрема проведена ґрунтовна, ретельна та відповідно до всіх технічних правил та процедур перевірка електронної пошти Дубінського, та однозначно встановлено, що вказане в сюжеті Бігуса та/або подібне йому листування з вказаної електронної пошти Олександром Дубінським ніколи не велося, тобто відсутній сам факт подібного листування. У зв’язку з чим кримінальне провадження було закрито за відсутністю події злочину», – повідомила Костіна.

Вона додала, що юридичною командою нардепа зібрано також інші беззаперечні докази абсолютної фейковості інформації Бігуса. «В тому числі відповідні висновки досліджень досвідчених незалежних спеціалістів та експертів, які однозначно встановили, що електронні листи такого змісту, як оприлюднені в сюжеті Бігуса, не мають до Олександра Дубінського жодного стосунку та ніколи не відправлялися», – заявила адвокат.

Вона також повідомила, що під час дослідження інформації щодо Бігуса «з відкритих джерел їй стало відомо про те, що у лютому 2014 року, після того як Віктор Янукович покинув свою резиденцію Межигір’я, а в озері нібито було втоплено його чорну бухгалтерію, Бігус займався відновленням та розшифруванням втоплених документів Януковича».

«Тобто фактично з місця вчинення злочинів, з Межигір’я, було вилучено фізичними особами документи, тобто докази, і не передано їх до правоохоронних органів», – наголосила адвокат і додала, що цей епізод діяльності Бігуса також став предметом її звернення до правоохоронних органів. «Кримінальне провадження щодо можливого приховування Бігусом доказів злочинів ОЗУ Януковича, розслідується далі», – поінформувала Костіна.

Команда Дубінського ставить питання про юридичну відповідальність тих, «хто свідомо оббріхував депутата і свідомо чи несвідомо брав участь у розповсюдженні цієї провокації. Ми наполягаємо, щоб усі ЗМІ, які поширювали відвертий фейк, оприлюднили спростування цієї недостовірної інформації та принесли свої вибачення Дубінському і споживачам інформаційного продукту.

Цю провокацію Київська обласна організація партії «Слуга Народу» розглядає як провокацію проти Олександра Дубінського як лідера партійного списку та проти партії «Слуга Народу» загалом та засуджує подібні незаконні дії.

Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі