Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Школярі села Луб’янка, Бучанської ОТГ отримали новий сучасний спортивний майданчик

18/10/2020

Учні загальноосвітньої школи села Луб’янка, яке належить до Бучанської ОТГ, отримали новий сучасний спортивний майданчик. Будівництво відбувалося у межах програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна».

Відкрити новий спортивний об’єкт до школярів приїхали голова Київської облдержадміністрації Василь Володін та бучанський міський голова Анатолій Федорук.

«Шановні діти, батьки, вихователі, сьогодні у нас дуже гарна нагода – я побачив дуже багато задоволених, щасливих очей. Ми сьогодні у вас в селі відкривали амбулаторію, якої ви так зачекалися. Другий наш об’єкт – це спортивний майданчик. Для мене особисто це навіть важливіший об’єкт. Тому що той, хто займається спортом, якщо держава приділяє увагу спорту, тому менше доводиться звертати увагу на охорону здоров’я. У мене є маленька мрія: я хочу, щоб на цій площадці виріс майбутній олімпійський чемпіон», – сказав голова КОДА Василь Володін.

Також під час заходу школі подарували набір нових футбольних, баскетбольних та волейбольних м’ячів.

«Ви бачите, шановні батьки, працівники цієї школи, які зміни відбулися в житті вашого колективу в межах децентралізації. Матеріально-технічна база школи стає все кращою. Тож дозвольте привітати весь ваш колектив. Також ми знаємо, що у громади села є мрія побудувати повноцінне футбольне поле, під нього навіть відведене місце. Сподіваюся, що спільними зусиллями ми підберемося і до реалізації цього надважливого інфраструктурного проекту», – сказав бучанський міський голова Анатолій Федорук. 

Присутня на заході народний депутат від «Слуги Народу» Ольга Василевська-Смаглюк також наголосила, що позитивні зміни відбуваються завдяки співпраці представників громад та влади різних рівнів.

«Я дуже вдячна за те, що у нас є ефективна співпраця з обласною та місцевою владою для розвитку інфраструктури, для того, щоб усі ви могли розвиватися повноцінно. Не тільки навчатися, а й займатися спортом та досягати високих цілей», - заявила народний депутат.


Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі