Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

«Слуга Народу» на Київщині вимагає проведення повторних виборів у Борщагівській ОТГ через масові фальсифікації на користь старої влади та земельної мафії

28/10/2020

Вибори, що відбулися 25 жовтня, в Борщагівській ОТГ виявилисянайбруднішими за всю історію сіл, що входять до громади. Голоси жителів булицинічно й зухвало вкрадені старою владою та земельною мафією.

Масштаб фальсифікацій, до яких вдалися представникистарої влади на цих виборах, вражає. Вся країна стала свідком застосуваннябрудних технологій. Спостерігачі від «Слуги Народу» фіксували прибуття численнихавтобусів з «політичними туристами», використання технології «мертвих душ»,незаконне вкидання бюлетенів в урни.

Ба більше, в дільничних комісіях та в територіальнійвиборчій комісії спостерігалося масове затягування процесу підрахунку голосів,махінації з протоколами та численні порушення виборчого законодавства. Все цепризвело до реакції правоохоронних органів та відкриття кримінальнихпроваджень.

У партії «Слуга Народу» переконані, що зафіксовані масовіпорушення суттєво вплинули на голосування та підрахунок голосів. Це робитьнеможливим реальне встановлення результатів волевиявлення громадян уБорщагівській ОТГ. Партія «Слуга Народу» вимагає визнати вибори такими, що невідбулися, та провести повторне голосування. Це єдиний спосіб встановитиреальне волевиявлення громадян та справжніх переможців виборів. І це також єєдиним способом захистити справедливість.

Юридична служба партії «Слуга Народу» зараз готуєвідповідні позови до суду, який має ухвалити справедливе рішення та призначитиповторні вибори. Ми зробимо все, щоби добитися справедливості. Винні уфальсифікаціях мають бути покарані! Тільки жителі громади, а не сумнівні ділкимають право визначати наше майбутнє! Ми не дамо його вкрасти земельній мафії тастарій владі!

Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі