Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

«Слуга Народу» на Київщині висунула кандидата на посаду Броварського міського голови та кандидатів у депутати міської ради

9/12/2020

Сьогодні, 9 грудня, на конференції Київської Обласної організації політичної партії «Слуга Народу» було висунуто кандидата на посаду Броварського міського голови Дмитра Ратнікова.

Крім того, від політсили було висунуто 38 кандидатів у депутати Броварської міської ради Броварського району Київської області.

Як відомо, повторні місцеві вибори мера та депутатів міської ради м. Бровари відбудуться 17 січня 2021 року.

Довідково

Дмитро Ратніков – український дипломат, кандидат економічних наук, громадський діяч. Народився 3 квітня 1977 р. Проживає у м. Бровари. З 2012 р. працював послом з особливих доручень МЗС України. З 2012 по 2015 рік – радником-посланником посольства України в РФ, займався питаннями економічного співробітництва та просування українських товарів наринок РФ. З 2013 по 2015 рік – повноважний представник України з економічних питань при Економічній раді СНД. Відстоював інтереси України на найвищому державному рівні, працюючи в дипломатичних установах та в економічній Раді країн СНД.  Знайомився з прикладами успішного досвіду муніципаліного управління по всьому світу. З 2002 по 2010 рік – депутат Броварської міської ради. А з 2010 по 2015 рік – депутат Київської обласної ради.

Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі