Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

«Слуга Народу» на Київщині висунула понад 2 тис. кандидатів на місцевих виборах

30/9/2020

Від Київської обласної організації партії «Слуга Народу» на місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня, будуть балотуватися 2002 кандидата.

25 кандидатів на посади міських голів, 22 кандидати – на голову сільської ради і 21 кандидат на селищного голову.

Водночас політсила висунула 84 кандидати до Київської облради. Очолює цей список голова Київської обласної організації «Слуги Народу» Олександр Дубінський.

До міських рад області від політсили йдуть 846 кандидатів. До райрад – 318 кандидатів, до сільських рад – 285 кандидатів, а до селищних рад – 469.

«За соціологією ми розраховуємо отримати 30–35% мандатів в облраді і приблизно 60% мандатів в окремих ОТГ. Це все можливо завдяки правильній роботі з кандидатами та правильній політично вибудуваній системі підбору цих кандидатів. Ми спираємося на думку місцевих жителів і не граємося в історію «а давайте покличемо когось, хто зі мною вчився, товаришував, сидів, хворів, пив, курив, розважався». Ні, у нас такого підходу немає, і саме тому у нас все нормально», – запевняє очільник політсили на Київщині Олександр Дубінський.

Як відомо, по всій Україні від «Слуги Народу» балотуються 31,5 тисячі кандидатів на різних рівнях.

«Ми впевнені, що молодь має грати більшу роль у політиці, зокрема й у місцевому самоврядуванні. Адже молодь – це адвокат майбутнього. І в неї має бути гідне представництво у владі. Більше того, це – наша надія на нову владу. Саме цих людей, якщо вони проявлять себе на місцевому рівні, ми просуватимемо далі, на регіональний і національний рівні», – запевняє глава партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі