Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

«Слуга Народу» не допустить брудних фальсифікацій на користь старих кланів в Борщагівській ОТГ

9/10/2020

Київська обласна організація партії «Слуга Народу» проти брудних махінацій та фальсифікації виборів у Борщагівській ОТГ та всій країні.

Сьогодні ми бачимо, що стара влада намагається взяти під контроль виборчі комісії.

Буквально кілька годин тому на засіданні Борщагівської ТВК було сформовано склад дільничних виборчих комісій. З 51 керівної посади у ДВК партія «Слуга Народу» отримала лише одну, а самовисуванці на посаду голови Борщагівської ОТГ не отримали жодної керівної посади!

Таке зухвале підігрування представникам старої місцевої влади з боку ТВК робиться лише з однією метою – викривити волевиявлення виборців Борщагівської громади та сфальсифікувати результати виборів в ОТГ на користь старих кланів.

Ми з усією відповідальністю заявляємо, що намагання сфальшувати результати виборів та позбавити суспільство права голосу не пройде!

Спостерігачі від партії «Слуга Народу» працюватимуть на кожній виборчій дільниці у Борщагівській ОТГ і не дозволять спотворити волевиявлення громадян!

Ми закликаємо всіх членів виборчих комісій, які не хочуть бруднитися участю в махінаціях, об’єднатися і зробити все можливе, щоби вибори пройшли чесно.

Також ми звертаємося до виборців Борщагівської ОТГ. Без вас зупинити фальсифікаторів буде вкрай складно. Закликаємо вас прийти 25 жовтня на виборчі дільниці, проголосувати та самим обрати своє майбутнє! Тільки так можна зупинити стару владу, яка показала, що готова на будь-які ниці кроки заради можливості й далі займатися звичними оборудками.

Майбутнє залежить тільки від вас! І жодні фальсифікатори не зможуть вас його позбавити.

Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі