Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

«Слуга Народу» підбила підсумки року

23/12/2020

Боротьба з COVID-19, перемога на місцевих виборах, режим припинення вогню на Донбасі, співпраця з МВФ, а також значна кількість ухвалених важливих законопроєктів. Партія «Слуга Народу» активно працювала як у парламенті, так і на місцях. На цьому наголосив голова партії Олександр Корнієнко на підсумковій пресконференції «2020: монобільшість у рік коронакризи».

«Рік видався насиченим. Тим не менше, була активна робота партії, а також всієї владної команди. За цей рік оновився й уряд», – зауважив він.

«Коронакриза стала найбільшим викликом з часів Другої світової війни не тільки для нас, а й для усіх країн. Це не просто фінансова криза, як у 2008 році. І не процес, який відбувається в окремій частині світу, як було після 1991 року. Коронакриза має глобальний характер. Вона вдарила по всіх країнах світу без винятку. Вплинула і на економіку України. Проте, вже у третьому кварталі цього року ми побачили дуже швидке відновлення економіки. Люди по всьому світу прагнуть якнайшвидше відновити споживання, коли це дозволять обставини», – зазначив пан Корнієнко.

«Побачити суттєве відновлення економіки маємо наступного року, коли нарешті зможемо зупинити пандемію через вакцинацію і ще більше вміння медичних систем справлятися з цією загрозою», – додає голова політичної партії «Слуга Народу».

Відновлення медичної системи відбулося цього року. Вчасно запроваджений локдаун дозволив врятувати Україну від першої хвилі ковіду, від якої постраждала вся Європа.

«Ми починали захист України від пандемії з медичною системою, що протягом десятиліть до нас тільки скорочувалась. Лабораторна система була просто зруйнована», – говорить Олександр Корнієнко. Також він нагадав, що на початку пандемії держава могла робити тільки близько 200 тестів на добу. Зараз їх роблять близько70 тисяч. На початку пандемії було близько 12 тисяч ліжок для хворих на коронавірус. Тепер їхня кількість збільшена до 63 680, з них 58,6% мають доступ до кисню. Якщо на початку пандемії критичною для України вказувалась кількість у 3 тисячі нових хворих на ковід щодобово, після якої медична система вже не змогла би витримати, то тепер її можливість становить до 30 тисяч нових хворих на добу.

Голова фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія говорить, що вперше за всі роки війни на Донбасі вдалося встановити режим припинення вогню: «Його ще не можна назвати стовідсотковим, ще є провокативні обстріли і бойові втрати. Але якщо порівнювати з будь-яким періодом попередніх років війни, то ситуація на більшій частині фронту стала у рази спокійніше. Люди на Донбасі дійсно кажуть, що вони згадали, що таке тиша».

Відзначили політики і продуктивну роботу депутатів. Завдяки монобільшості та політичній волі народних депутатів у 2020 році вдалося ухвалити низку важливих законів, на які країна чекала десятиліттями. На цьому акцентував увагу голова фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія. Серед найважливіших законопроєктів такі, що спрямовані як на боротьбуз пандемією та її економічними наслідками, так і на соціальний захист громадян України. Зокрема, депутати цього року:

•    Відкрили ринок землі, забезпечивши всім селянам право власності на землю.

•    Вперше за два роки підвищили мінімальну зарплату і заклали ще двапідвищення на наступний рік.

•    Вивели з тіні та врегулювали ринок азартних ігор.

•    Успішно завершили реформу децентралізації, створивши 1406 спроможних громад, надали їм повноваження, ресурси і кошти для розвитку.

•    Збільшили ліміти для ФОПів та відтермінували запровадження РРО для 2-4 груп, окрім ризикових (ювелірка, велика побутова техніка, лікарські засоби).

•    Ухвалили антиофшорний закон №1210,який зокрема протидіє виведенню коштів за кордон без оподаткування.

•    Врегулювали дистанційну працю.

•    Відкрили можливість розвитку річкового транспорту.

•    Повернули «пакунки малюка» в натуральній формі.

•    Відкрили можливість доступу малих підприємств до дешевих кредитних ресурсів.

•    Створили систему контролю якості донорської крові.

•    Врегулювали інтернет-торгівлю ліками.

•    Заборонили продаж електронних сигарет неповнолітнім.

•    Підтримали культуру, туризм і креативні індустрії.

•    Вчасно ухвалили Державний бюджет на 2021 рік.

•    Підтримали підприємців та найманих працівників, які постраждали від запровадження карантинних обмежень і протиепідемічних заходів.

Також політик додав, що цього року запрацювала нова програма співпраці з МВФ: «Ми вже отримали транш приблизно на 2 мільярди доларів. Кошти були спрямовані безпосередньо до бюджету. Наявність робочої програми з МВФ дозволяє нам зберегти цього року фінансову стабільність у державі», – зазначив Давид Арахамія.

Серед інфраструктурних проєктів Олександр Корнієнко виділив ініційовану Президентом програму «Велике будівництво». «Цифри досить показові – майже 4 тисячі доріг державного значення, понад 250 шкіл та садочків, 150 мостів», – зауважив він.

Політики зазначили, що наразі держава виконує всі свої соціальні зобов'язання та готує підвищення соціальних виплат наступного року. У березні 2021-го знову буде проведена індексація пенсій, запроваджені доплати для пенсіонерів, які досягли 75 років, збережутьсяі доплати для тих, кому є 80 років.

«Також у 2021-му році будуть збільшені зарплати для лікарів та вчителів – приблизно на третину», – говорить Олександр Корнієнко.

Згадали і про результати місцевих виборів, що відбулись цього року та дозволили перезавантажити місцеву владу по всій країні. Безперечним досягненням влади на виборах Корнієнко назвав їхнє чесне і прозоре проведення, без використання адміністративного ресурсу, яке раніше було майже правилом.

Партія «Слуга Народу» перемогла на місцевих виборах за кількістю обраних представників – із показником 6379 депутатів всіх рівнів. Крім того, у 12 областях представники партії стали головами облрад. «Це абсолютний рекорд. У інших партій нема більше двох», – зауважив голова партії Олександр Корнієнко

Також політики акцентували увагу на планах на наступний рік. Планують ухвалити закон про всеукраїнський референдум, судову реформу, запровадження чесного прожиткового рівня, рішення по закону про локалізацію, закон про побутові відходи, реформу Конституційного Суду.  

«Є речі, про які ми сумуємо, що не встигли зробити їх цього року – звісно, коронавірус втрутився в наші плани. Хочемо в січні повернутися і ударним темпом ухвалити великі реформи: амністія капіталу, створення Бюро економічної безпеки, законопроєкт про реформу СБУ, локалізація», – розповів голова фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія.

 Також серед планів на 2021-й:

·     закон про всеукраїнський референдум;

·     чесний прожитковий рівень;

·     індексація пенсій уберезні;

·     доплати пенсіонерам, які досягли 75 років;

·     збільшення зарплат лікарям та вчителям на 30%;

·     судова реформа;

·     реформа Конституційного Суду;

·     закон про побутові відходи;

·     пряма допомога підприємцям та працівникам з виплатою до 8000 грн кожному;

·     прискорення програми«Велике будівництво»;

·     початок програми «Велика реставрація» з відновлення 100 пам’яток культурної спадщини.

«Над усім цим треба починати працювати вже з першого пленарного тижня нового року», – говорить голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі