Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

«Слуга Народу» представила свою команду кандидатів у Броварах

24/9/2020

У Броварах відбувся з’їзд броварської районної команди Київської обласної організації партії «Слуга Народу», на якому було представлено майбутніх кандидатів до обласної, районних, міських, селищних рад і на посади голів ОТГ.

Майбутні кандидати в депутати Київської облради та Броварської райради окреслили проблеми, вирішення яких сприятиме розвитку району та покращенню життя людей.

«Реформа децентралізації вийшла на фінішну пряму. І одночасно остаточно законом ще не закріплені повноваження, що передаються на субрегіональний рівень. Але саме районні ради мають взяти на себе ряд важливих завдань, зокрема щодо налагодження транспортного сполучення на районному рівні, утримання районних освітніх та інтернатних закладів, утилізації твердих побутових відходів. А також украй актуальну проблему для більшості районів – утримання закладів охорони здоров’я вторинного рівня. Бо всі розуміють, що відшкодування за пакетами медичних послуг недостатньо для зміцнення матеріально-технічної бази районних лікарень, а отже і для забезпечення людей якісними медичними послугами», – наголосила майбутній кандидат у депутати Броварської райради Валентина Шульга.

«Як важко виховувати дітей у любові та взаємоповазі, коли батькам елементарно не вистачає коштів. Потрібно реалізовувати проєкти підтримки на рівні області сімей, що опинилися у складних обставинах! Проводити родинні навчання та прищеплювати сімейні цінності!», – зазначив, у свою чергу, майбутній кандидат у депутати Київської облради Юліан Москаленко.

Ніна Песля, майбутній кандидат у депутати Броварської міської ради, також озвучила пріоритетні напрями діяльності на посаді депутата. 

«Збереження та розвиток національних, духовно-культурних цінностей нашого народу. Сприяння розвиткові культурних, спортивно-оздоровчих проєктів. Підтримка у створенні повноцінного середовища для творчого та фізичного розвитку дітей на селі. Сприяння покращенню матеріально-технічного забезпечення закладів соціальної сфери: шкіл, дитячих садочків, будинків культури, спортивних залів. Переконана, що мого досвіду, знань і бажання достатньо, щоб увійти до нової команди, яка принесе довгоочікувані зміни у громадах, щоб побудувати високоморальне суспільство, де громадянин знаходиться у центрі державної політики», – зауважила Ніна Песля.

Під час презентації кожен із майбутніх кандидатів на посади голів ОТГ, а саме Баришівської, Березанської, Броварської, Великодимерської, Зазимської, Згурівської, Калинівської та Калитянської, також презентував своє бачення розвитку громад та представив свої команди.

«Я радий, що зміг зібрати команду професіоналів. Переконаний, що кожен із нас докладе власних зусиль, щоб змінити ситуацію на краще у своїй сфері. А разом ми зможемо зробити велику справу. Вперед до перемоги!» – підсумував результати заходу лідер броварської команди «Слуги Народу» Ілля Завадський.

Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі