Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

«Слуга Народу» представила свою команду на Ірпінщині

26/9/2020

25 вересня в Ірпені відбулася презентація команди «Слуги Народу» на виборах до об’єднаної територіальної громади.

Під час виступу народний депутат України Олександр Дубінський наголосив на важливості чіткого плану розвитку громади та відповідальності депутатів перед виборцями.

«Ви знаєте, що у нас є така річ, яку ми прийняли разом із Виборчим кодексом, під назвою імперативний мандат. Ця історія дозволяє відкликати будь-якого депутата. Тому я, коли кандидати виходять на сцену разом зі мною,  кажу їм – запропонуйте свій варіант розвитку міста або громади. Окресліть і надайте визначення проблем, які є в громаді, а потім несіть за це відповідальність. Тому для мене дуже важливо, щоб завдання, які поставлені громадою перед кандидатами, виконувалися», – пояснив керівник Київської обласної організації партії «Слуга Народу» Олександр Дубінський.

Далі він представив громаді кандидата на посаду голови Ірпінської ОТГ від «Слуги Народу» Максима Нельзіна.

Той окреслив головні пункти Плану розвитку Ірпінщини та основні проблеми міста: затори на дорогах, хаотичну забудову, нестачу місць у дитячих садках та школах. Відповідно пріоритетами Максим Нельзін вважає вирішення саме цих проблем, а також покращення екологічної ситуації на території ОТГ.

«У нас майже висохли річка Ірпінь і річка Бучанка, а також майже висох ліс від Стоянки до Дмитрівки», – зауважив Максим Нельзін.

Однією з найбільш болючих проблем він назвав затори на дорогах. За словами Нельзіна, вирішити цю проблему власними силами ОТГ майже неможливо, тому розраховують на президентську програму «Велике будівництво».

Також він пропонує запровадити «залізничний трамвай» на основі залізниці між Києвом та Ірпенем, щоб переспрямувати пасажиропотоки з перевантажених доріг.

З хаотичною забудовою Ірпеня кандидат планує боротися таким чином:

1.  Створити новий  генеральний план об’єднаної громади з урахуванням приєднаних територій.

2.  Ввести тимчасовий мораторій на будівництво, особливо висотних будинків.

3.  Провести аудит існуючих забудов та сприяти завершенню довгобудів.

«Тільки впорядкування того, що вже маємо, а також створення рівних умов для всього бізнесу є запорукою інвестиційної привабливості міста», – впевнений Максим Нельзін.

Також під час заходу громаді Ірпеня були представлені кандидати в депутати Ірпінської ОТГ. До першої десятки увійшли:

1.  Нельзін Максим, юрист.

2.  Міронішина Зоряна, директор місцевого медіа-агентства.

3.  Макеєва Анжела, спортсменка.

4.  Горобець Яна, адвокат.

5.  Гаврилюк Богдан, підприємець.

6.  Ростолопа Євгенія, правозахисник.

7.  Донченко Олександр, директор держпідприємства.

8.  Воробйова Галина, підприємець.

9.  Дорошевський Ігор, директор обслуговуючої компанії.

10.  Накутна Софія, адвокат.

Також на зустрічі-презентації був присутній кандидат від «Слуги Народу» Ірпінщини до Київської обласної ради Ігор Колтунов. Він закликав виборців уважно стежити за тими людьми, за яких вони голосували. І в разі чого – нагадувати депутатам про невиконані обіцянки.


Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі