Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

«Слуга Народу» розраховує отримати 35% місць у Київській облраді, – Олександр Дубінський

1/9/2020

Партія «Слуга Народу» розраховує отримати 35% місць у Київській облраді на виборах 25 жовтня. Про це заявив голова Київської обласної організації партії «Слуга Народу» Олександр Дубінський в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Що стосується місцевих виборів, я можу відповідати тільки за Київську область, я нею займаюся. У нас за соціологією 30–35% ми розраховуємо отримати мандатів в облраді і приблизно відсотків 60 мандатів – в окремих територіальних громадах. (Це все можливо. – Ред.) завдяки правильній роботі з кандидатами та правильній політично вибудуваній системі підбору цих кандидатів. Ми спираємося на думку місцевих жителів і не граємо в історію «а давайте ми покличемо когось, хто зі мною вчився/товаришував/сидів/хворів/пив/курив/розважався». Ні, у нас такого підходу немає, і саме тому в нас все нормально», – завірив він.
Олександр Дубінський наголосив, що в будь-якій державі найважливіше – це базові принципи та базові цінності, якими мають бути права людини та сам громадянин.

«Є маленькі люди, ті самі, до яких закон суворий, а є люди, які можуть на цей закон наплювати. Саме ось ця байдужість до закону, Конституції, базових принципів та прав людини призводить до того, що відбувається. До такого дискурсу, коли взагалі наплювати на те, хто нами керує, – свій шматочок схопити в кишеню та бігти», – зазначив політик.

Він також упевнений, що українці останнім часом, на жаль, підмінили поняття суспільних цінностей персоналіями.

«Ми чомусь говоримо про те, як поводитиметься той чи інший політик, але давайте порушувати питання від самого низу. Чому держава ставиться до нас як до худоби, але при цьому до самої себе, представників держави, ставиться як до богів? Ось це головна проблема, про яку треба говорити сьогодні», – зазначив Олександр Дубінський.

Крім того, він підкреслив, що сьогодні основна причина проблем українського суспільства, як і будь-якого іншого пострадянського суспільства, – це неготовність людей відстоювати свої права. «Поговорили, а хтось навіть і не поговорив, комусь узагалі наплювати на те, що відбувається. І в принципі ось цією безкарністю громадською, відсутністю результату за свої дії, злочини або бездіяльність і користуються політики завжди. На жаль, користуються недовго або, на щастя, недовго, тому що ми все ж таки бачимо, як слабшають рейтинги політичних сил, які починають втрачати політичну довіру виборців. І це головна ситуація, яка нас повинна приводити до усвідомленого вибору на найближчих виборах 25 жовтня», – резюмував політик.

Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі