Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

«Слуга Народу» висунула кандидатів в депутати всіх рівнів на Київщині

18/9/2020

Партія «Слуга Народу» висунула кандидатів у депутати всіх рівнів на Київщині. Офіційне представлення відбулося 18 вересня під час партійної конференції Київської обласної організації політсили. На події були представлені кандидати від партії на місцевих виборах 25 жовтня до обласних, районних, міських, сільських і селищних рад і на посади голів ОТГ. 

Команда президента України Володимира Зеленського та голови Київської обласної організації партії «Слуга Народу» Олександра Дубінського йде на вибори з уже сформованими списками кандидатів та готовою програмою розвитку столичного регіону.

«Кандидати від «Слуги Народу» пройшли багатоступеневий відбір, принципи якого визначали не стільки представники партії, скільки самі жителі міст і сіл Київщини. Кожен мешканець кожної громади, а іх на Київщині, нагадаю, 69, міг запропонувати свого кандидата, рекомендувати когось на посади або внести пропозиції стосовно розвитку громади чи вирішення місцевих проблем. Нам же лишилося обрати кращих і запропонувати їх вам», – пояснив Олександр Дубінський. 

До першої п’ятірки кандидатів у депутати до Київської обласної ради увійшли нардеп Олександр Дубінський, перший заступник голови КОДА Олександр Скляров, депутат Київської облради Наталія Гунько, журналіст Володимир Тимофійчук, професор кафедри економіки та економічної теорії Білоцерківського національного аграрного університету, доктор наук Олена Шуст. Повні списки кандидатів невдовзі будуть доступні на офіційних ресурсах, як це і передбачено законодавством. 

Як відомо, програма команди Олександра Дубінського заснована на Стратегії розвитку Київської області до 2027 року. 

«Там немає порожніх обіцянок, нереалістичних ідей та відверто лобістських рішень. Є чіткий план з конкретними діями. Це «дорожня карта» перетворення столичного регіону на лідера за економічними показниками, розвитком інфраструктури, рівнем сервісу: адміністративних, медичних, освітніх та фінансових послуг», – зазначив Олександр Дубінський.

За його словами, головний напрям роботи команди «Слуги Народу» на Київщині – підвищення якості життя мешканців регіону. 

«Це цілком реально завдяки успішно проведеній реформі децентралізації, яка вже почала приносити свої плоди на місцях. Усе більше коштів залишатиметься в місцевих бюджетах і все більше буде можливостей у місцевої влади, щоб не тільки вирішити накопичені за попередні роки проблеми, а й закласти фундамент для подальшого процвітання громад. Команда Володимира Зеленського, політична партія «Слуга Народу» готові надати імпульс для розвитку», – сказав Олександр Дубінський.

Крім того, він зазначив, що команда «Слуги Народу» на Київщині має повну підтримку на рівні центральної влади – це президент Володимир Зеленський, Верховна Рада та Кабінет міністрів. Тож, у свою чергу, і представники партії на місцях мають підтримати реалізацію програми президента.

«Перемога «Слуги Народу» – гарантія змін на краще. Це перемога всіх жителів Київської області», – підсумував він.


Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі