Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

«Слуга Народу» забезпечить добудову дитячого садка в селі Мархалівка та школи у Глевасі

22/10/2020

Кандидати «Слуги Народу» відвідали Фастівщину, щоб вирішити питання, де знайти кошти на добудову дитячих садків у селі Мархалівка та селищі Глеваха. Адже власними силами громада не зможе завершити будівництво дитячих закладів.

«Це була мрія всього села Мархалівка – побудувати дитячий садочок на 55 місць для дітей нашої громади. Роботи розпочали минулого року, але через те, що ми маємо не дуже великий бюджет, змогли виконати не весь обсяг. Щоб завершити будівництво, знадобляться додаткові кошти. Ми сподівалися на субвенцію, але цьогоріч її не отримали. Використали понад 11 мільйонів гривень, однак потрібні ще 10 мільйонів, щоб завершити проек», - розповів кандидат на посаду голови Глевахівської ОТГ Володимир Петренко. 

Потребує фінансової підтримки і селище Глеваха Фастівського району. Тут будівництво дитячого садка-початкової школи також розпочали минулого року. Нині будівля фактично залишається без вікон і без даху. Однак завершити роботи власними силами для громади практично неможливо. Кошторис будівництва понад 115 мільйонів гривень, тоді як весь бюджет громади лише 40 мільйонів.

«У Київській області багато недобудов, серед них нова школа №12 у місті Фастові, яку зводять з 2004 року. Потрібно провести ревізію цих об’єктів і спільними зусиллями завершувати такі проекти», – пропонує кандидат у депутати Київоблради від команди Олександра Дубінського Марія Кисельова.

«Я була декілька тижнів тому в цьому дитячому садочку (села Мархалівка), і бачила, як будівельники тільки розпочинали утеплення цієї будівлі. Сьогодні вона вже утеплена та потребує внутрішніх робіт. Я хочу, щоб цей прекрасний навчальний заклад якнайшвидше відкрив свої двері для дошкільнят. Вважаю, що малюки та їхнє виховання – запорука щасливого зростання. Тому дуже важливо, щоб їхнє дитинство було безтурботним та сповненим прекрасними спогадами і емоціями», – сказал Марія Кисельова.

«Я об’їздила багато шкіл і маю сказати, що у 90% випадків – це дуже старі будівлі. Але в них працюють небайдужі люди. Це затишні, прекрасні та чисті школи, які всіма силами підтримують вчителі та директори. Хочу, щоб наші діти навчалися в сучасних сільських школах, класи наповнювалися сучасним обладнанням. Хочу, щоб діти отримували знання та професії, які зможуть конкурувати на ринку праці і будуть відповідати світовим тенденціям», – також зазначила Марія Кисельова.


Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі