Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Судове засідання у справі екс-мера Ірпеня Володимира Карплюка не відбулося через неявку підсудного

20/10/2020

Засідання суду по справі екс-мера міста Ірпінь Володимира Карплюка щодо можливої організації схеми виведення бюджетних коштів через підставні фірми не відбувся. 20 жовтня суд мав обирати запобіжний захід для екс-чиновника у вигляді домашнього арешту, проте засідання перенесли через неявку підсудного.

Як стало відомо з матеріалів справи, Володимира Карплюка мали судити за підозрою в тому, що в 2016–2017 роках він та його підлеглі організували схему виведення бюджетних коштів через підставний ФОП та фірму, зареєстровану на людину, яка померла ще у 2014 році. З покійником «укладалися» договори, а гроші виводилися в готівку. 

Це вже друга справа щодо екс-мера Ірпеня, яку прокуратура направляє до суду. Перша була про розкрадання в особливо великих розмірах, по якій ірпінський суд випустив Карплюка під особисте зобов’язання. 

«Основна проблема Ірпеня – це беззаконня та правопорушники, що залишаються непокараними. Саме тому кандидатом від «Слуги Народу» на посаду мера є фаховий юрист Максим Нельзін. Він місцевий, його добре знають люди, і його завдання – зупинити беззаконня та забезпечити для Ірпеня шлях сталого розвитку», – розповів сьогодні на брифінгу перед засіданням суду кандидат у депутати Київської обласної ради Ігор Колтунов.

«Максим Нельзін – самодостатня особистість, яка не належить до жодного клану. Його основне завдання – повернути законність у місто, а ми йому будемо в цьому активно допомагати. Чиновники, земельні махінатори, незаконні забудовники мають бути притягнуті до відповідальності. Така наша позиція», – заявив Ігор Колтунов.

Крім того, народний депутат Олександр Дубінський, який очолює список «Слуги Народу» на Київщині, розповів, як формувалися списки кандидатів у депутати та чому саме в Ірпені вийшла затримка.

«В Ірпені списки формувалися довго, кандидатів подали чи не найпізніше. Така ситуація склалася через те, що депутат-мажоритарник звинувачував обласний штаб у продажу місць, ходив до Офісу президента, вибиваючи собі право самостійно формувати список. Зрештою він змирився і подав половину списку, а половину сформував штаб. Кандидатом на посаду мера ми представили юриста Максима Нельзіна», – розповів нардеп.

Олександр Дубінський також додав, що у списку, поданому даним мажоритарником, усі кандидати виявилися представниками одного з сумновідомих ірпінських забудовників.

«Правда дуже швидко відкрилася, і ми вирішили прибрати цих людей, а на їхні місця зайшли кандидати, ретельно відібрані штабом. Люди, яким ми довіряємо. Я не думаю, що забудовнику віддали квоту безплатно. У мене є великі запитання до мажоритарника, якими критеріями він керувався і чому він підставив найбільш рейтингову політичну силу країни», – розповів Олександр Дубінський.

Своєю чергою Максим Нельзін зазначив, що має на меті насамперед залучити необхідні для нормального розвитку Ірпеня кошти. Водночас він наголосив на необхідності покарання корупціонерів.

«Моє першочергове завдання – повернути законність у місто та завести гроші центрального та обласного бюджету для вирішення проблем ірпенчан. А місцевим корупціонерам гроші більше ніхто не дасть», – зазначив кандидат на посаду голови Ірпеня від «Слуги Народу» Максим Нельзін.

Нагадаємо, за інформацією Нацполіції, на сьогодні проти екс-мера Ірпеня Володимира Карплюка порушено близько десяти кримінальних справ.

Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі