Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

У Гатному та Крюківщині під Києвом побудують нову дорогу

23/10/2020

У селах Гатне та Крюківщина, що поблизу Києва, побудують нову дорогу, щоб розвантажити шляхи та зробити більш зручним пересування місцевих жителів.

Про це розповів голова Київської облдержадміністрації Василь Володін під час спільної робочої поїздки до районів області разом із народним депутатом Олександром Дубінським.

Під дорогу вже виділена земельна ділянка, і губернатор та народний депутат відвідали місце майбутнього будівництва. Нова дорога проходитиме від вулиці Одеської до Великої Окружної дороги в с. Крюківщина та в с. Гатне Києво-Святошинського району.

«Вартість нової дороги від вулиці Одеської до Великої Окружної дороги в Крюківщині та Гатному становитиме близько 85 млн грн. Кошти планується витратити на такі види робіт: покриття 5 км дороги у дві смуги, встановлення тротуарів, облаштування освітлення, карманів для зупинки, місць для паркування. Останнім часом в області спостерігаємо велику завантаженість шляхів, особливо в густонаселеному Києво-Святошинському районі. Будується нове житло, багато людей дістаються на роботу в столицю, тому мусимо будувати нові дороги, створювати комфортні умови для автомобілістів, подбати про безпеку руху загалом», – зазначив голова Київської ОДА Василь Володін.

Він також розповів, що найближчим часом буде проведена топозйомка місцевості, після чого документи будуть відправлені на експертизу. 

«Після отримання результатів експертизи будемо мати остаточну оцінку робіт і на початку наступного року зможемо розпочати безпосередньо будівельні роботи. Нова дорога дозволить жителям Вишневого, Боярки, Крюківщини, Гатного та інших населених пунктів менше часу проводити в заторах, знизить навантаження на місцеві дороги», – підкреслив Василь Володін.

Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі