Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

У Кожанці на Фастівщині незабаром відкриють сімейну амбулаторію

16/10/2020

У селищі Кожанка Фастівського району найближчим часом запрацює нова амбулаторія. Перевіряли готовність медзакладу під час робочої поїздки першого заступника голови КОДА та кандидата в депутати Київської облради від партії «Слуга Народу» Олександра Склярова. 

«Чому сьогодні підняли питання по цій амбулаторії? Тому що люди з навколишніх сіл не можуть звернутися до лікаря. Приміром, у селах Півні, Дмитрівка – там немає нічого. Якщо у Малополовецькому є лікарня, де можна виміряти тиск, то там немає власних медзакладів», – розповів кандидат на посаду голови Кожанської ОТГ Роман Романюк.

Крім того, нова будівля передбачає наявність житла для лікаря, який там працюватиме. Окрім кабінетів для огляду та прийому пацієнтів у ній добудували дві кімнати, в яких житиме сімейний лікар із сім’єю. 

Проект реалізували в межах медичної реформи на селі за рахунок держсубвенції та співфінансування з місцевого бюджету. Амбулаторія буде обслуговувати жителів селища Кожанка, сіл Яхни, Софіївка та Степове, а це кілька тисяч людей. Там планують відкрити кабінет педіатра для маленьких пацієнтів, оснастити необхідним діагностичним та лікувальним обладнанням, аналізаторами крові та сечі. 

«Ми бачимо проблеми, які вже мають вирішення. Ми з вами дивилися амбулаторію, яку наступного тижня вже мають відкрити. Головна проблема сільської медицини – медичний персонал. Ми побачили, у який спосіб це питання розв’язати. Тому до амбулаторії прибудована двокімнатна квартира. Будь-ласка, молоді лікарі, приїздіть в село, живіть та працюйте», – заявив під час інспекції нового медзакладу перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Олександр Скляров.

Лікар за фахом і кандидат у депутати Київської облради від «Слуги Народу» від Фастівського району Алла Арешкович також запропонувала додаткові заходи для розвитку Кожанської ОТГ.

«Обов’язково відродимо профілактичні медичні огляди. Тому що декілька років у нас немає такої можливості, адже в центральному органі виконавчої влади скасували диспансеризацію. В громадах у сільській місцевості, як правило, проживають люди похилого віку, які не мають можливості доїхати до лікарні, до поліклініки. Але вони мають бути забезпечені в центрі домедичної допомоги, жінки мусять щороку проходити мамографію, а чоловіки – огляд уролога. Ми маємо на меті не просто запровадити на Київщині ці профілактичні огляди, а й закупити для Київщини пересувну установку – такий автомобіль, який буде відповідно до графіка і потреб населення пересуватися по нашій Київщині. Ми плануємо обов’язково приділити увагу екстреній медичній допомозі. Як кандидат у депутати планую обов’язково впровадити регіональне замовлення лікарів для роботи в закладах охорони здоров’я. І найголовніше – будемо виступати проти закриття ФАПів і фельдшерських пунктів на селі. Людям необхідна медична допомога 24/7», – сказала Алла Арешкович.

Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі