Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

У Путрівці на Фастівщині відкрили сучасний спортивний майданчик формату workout

17/10/2020

У селі Путрівка Фастівського району учні Інклюзивно-ресурсного центру тепер зможуть займатися спортом на новенькому workout-майданчику. На ньому встановили антитравматичне покриття, різнорівневі турніки, упори для віджимання, бруси, лавки з упорами.

Будівництво майданчика відбувалося у межах програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна».

«Один із пріоритетів нашого президента – це розвиток масового спорту та дозвілля молоді. Протягом цього року ми відкриємо 80 таких майданчиків по всій Київщині», – розповів під час робочої поїздки до Фастівського району  перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Олександр Скляров.

Він також повідомив, що напередодні на позачерговій сесії Київської обласної ради було прийняте рішення пролонгувати цю програму на наступний рік. 

Водночас сільський голова Путрівки Віталій Онищук представив місцевій громаді команду «Слуги Народу», з якою йде на місцеві вибори, що відбудуться 25 жовтня. Це кандидат на посаду голови Глевахівської ОТГ Володимир Петренко та кандидати в депутати до Київоблради. Зокрема, це Леся Бедько, Антон Мельниченко, Григорій Ладунський. 

«Ми зараз у своїй громаді в Глевасі багато уваги приділяємо спорту. На сьогоднішній день ми провели тендер на будівництво стадіону за стандартами ФІФА із штучним покриттям. Також проведений  тендер на будівництво скейт-парку. Те, що ми вкладаємо в наших дітей, – отримаємо в майбутньому», – сказав кандидат на посаду голови Глевахівської ОТГ Володимир Петренко. 

Інший кандидат від команди Олександра Дубінського – Марія Кисельова також зауважила, що 90% шкіл на Київщині старі та потребують ремонту.

«Я балотуюся до обласної ради, і хотілося б, щоб Київщина ставала сучаснішою. Щоб школи ставали сучаснішими, щоб в них було сучасне обладнання, сучасні класи і наші діти не тільки отримували сучасну освіту, а й сучасні професії, тобто могли конкурувати не тільки на ринку праці в Україні, а й за кордоном», – сказала кандидат до Київоблради від «Слуги Народу» Марія Кисельова.

Про те, що дітям крім якісних освіти та дозвілля потрібне якісне середовище для життя, нагадав кандидат у депутати від «Слуги Народу» до Київоблради Денис Січевий.

«Забруднення довкілля – питання, яке потребує врегулювання всіма органами місцевої влади. Декілька днів тому я спілкувався з жителями Фастова щодо ситуації із забрудненням річок. Один із місцевих заводів скидає весь бруд у річки. Київоблрада має вирішувати екологічні проблеми насамперед», – зазначив він.

Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі