Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

У селі Луб’янка, яке увійшло до Бучанської ОТГ, відкрили нову сучасну амбулаторію

18/10/2020

На Київщині у селі Луб’янка, яке нещодавно увійшло до Бучанської ОТГ, відкрили нову сучасну амбулаторію, яка була збудована менше ніж за рік. Тепер заклад, розрахований на обслуговування більше 1500 місцевих мешканців, буде розташований у новій сучасній будівлі і надаватиме всі медичні послуги, які відносяться до первинної ланки.

Відкрив заклад голова Київської облдержадміністрації Василь Володін. Він запевнив присутніх, що КОДА продовжить працювати над реалізацією відповідних програм, що дозволить відкривати подібні заклади і в інших селах у подальшому.

«Ми бачимо сьогодні сучасну будівлю, але головне те, що вона повністю обладнана. Ми, коли обходили кабінети, бачили, що там є всі необхідні для роботи речі. Важливо, щоб лікарі та медсестри, які працюватимуть, мали і надалі все необхідне, щоб надавати якісні послуги. Тому що ми всі працюємо заради того, щоб люди отримували комфорт – і це найголовніше», – заявив Василь Володін.

Подяку від імені громади за реалізацію проекту з будівництва амбулаторії висловив бучанський міський голова Анатолій Федорук. Він нагадав, що початково село Луб’янка не входило до програми будівництва сільських амбулаторій, але завдяки наполегливості громади ця ситуація була змінена.

«Сьогодні треба подякувати обласним і державним програмам в особі ОДА за рішення, яке було прийняте. Тому що ми не попадали в той перелік амбулаторій, де розпочиналося з нуля будівництво. Нам це вдалося саме завдяки прагненню і наполегливості з боку громади, що в селі є потреба в новій амбулаторії. Вже як фізична особа, споживач послуги, я висловлюю вдячність за такі ініціативи та програми і сподіваюся, що вони в майбутньому будуть знаходити підтримку і по інших населених пунктах», – заявив Анатолій Федорук.

«Дуже приємно сьогодні в такій почесній кампанії відкрити амбулаторію, яку чекали всі в селі Луб’янка. Багато писали мені і зверталися особисто виборці, коли ж вже відкриють нашу амбулаторію. Ми подивилися старе приміщення закладу, яким раніше послуговувалися люди, і дуже приємно, на контрасті, відмітити, що стався переїзд з XVIII століття у XXI. І це дуже помітно», – додала присутня на заході народний депутат України від «Слуги Народу» Ольга Василевська-Смаглюк.

Також, як відомо, народним депутатом та головою Київської обласної організації партії «Слуга Народу» Олександром Дубінським нещодавно були подані пропозиції про внесення змін до проекту держбюджету України на 2021 р. Вони передбачають, серед іншого, збільшення видатків на боротьбу з COVID-19 на 1 млрд. грн. (з 2,6 млрд. до 3,6 млрд. грн.), в т.ч. за рахунок зменшення видатків на Державне бюро розслідувань. 

«Сьогодні українським лікарням потрібна підтримка і забезпечення як ніколи, тому ми і подали відповідні правки в проект державного бюджету», - зазначив Олександр Дубінський. 

Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі