Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

У Малій Солтанівці Васильківського району завершили будівництво дитсадка, який наприкінці листопада відкриється для дітей

22/10/2020

У селі Мала Солтанівка на Київщині незабаром відкриють новий дитячий садочок. Об’єкт входить у двадцятку об’єктів програми президента «Велике Будівництво» у Київській області, побудований з нуля. Нині його готовність перевірило керівництво Київської облдержадміністрації та кандидати на місцеві вибори від партії «Слуга Народу». 

«Мені завжди приємно їздити по селах і бачити, де є господар, усміхнені обличчя людей, які можуть насолоджуватися інфраструктурними об’єктами, що будуються. Вдячний пану Гребіннику за те, що відбувається у  вашому селі Малій Солтанівці, губернатору Василю Володіну за те, що програму «Велике будівництво» президента дійсно впроваджують у життя. Людина, яка контролює цю програму в Київській області, – пан Володін, і саме завдяки його наполегливим старанням реалізуються такі проєкти, завершуються такі будівництва і створюються нові дитячі садки, школи, лікарні», – зазначив керівник Київської обласної організації партії «Слуга Народу», народний депутат України Олександр Дубінський.

«По цьому об’єкту немає претензій до підрядника, високо оцінюємо якість виконаних робіт. Єдине, що по часу потрібно встановити меблі, вони вже замовлені, їх треба скласти. І теж саме по майданчику, який буде біля садочка. Ми домовилися з головою селищної ради, що до кінця листопада цей об’єкт буде повністю укомплектований і відкриє свої двері для маленьких дітей», – розповів голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

Дошкільний заклад у селі Мала Солтанівка один зі зразкових у Київській області, його збудували з нуля менше ніж за півроку. Вартість проєкту передбачалася у понад 11 мільйонів гривень. Більше 10 мільйонів гривень з Державного фонду регіонального розвитку, решта – з міського бюджету. Дитячий садочок розрахований на 35 вихованців, але в ньому може перебувати і більше дітей.

«У нашому селі збулася найбільша наша мрія. Ця мрія була з початку 80-х років, коли зверталися до будь-яких інстанцій, до будь-яких органів, щоб у нас збудували дитячий садочок. Адже село велике і дітки не мали можливості відвідувати дошкільний дитячий заклад. Я дякую всім мешканцям нашої громади, керівництву нашої держави, президенту Володимиру Зеленському за те, що вони створили програму «Велике будівництво», в яку нас включили», – наголосив малосолтанівський сільський голова Павло Гребінник. 

«Мала Солтанівка чекала на відкриття дитячого садочка як ніколи. Чекали батьки та діти, бабусі і дідусі, вихователі – чекали всім селом. Самостійно обирали місце для дитячого садочка, визначали, якого кольору будуть групи, як облаштувати простір навколо. Підрядник побудував дошкільний заклад у вкрай короткий строк, тому що розумів, наскільки він важливий для місцевої малечі. Дитячий садочок вийшов чудовим, світлим і вже за місяць зможе прийняти дітей. Я сподіваюся, що такі якісні об’єкти будуть з’являтися в Київській області все частіше і частіше завдяки програмі «Велике будівництво» президента Володимира Зеленського», – додала кандидат у депутати Київської обласної ради від «Слуги Народу» Марія Кисельова.

Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі