Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Уряд має виділити кошти для захисту працівників виборчих комісій від COVID-19

12/10/2020

Забезпечити захист працівників виборчих комісій під час місцевих виборів від COVID-19 закликав уряд народний депутат та керівник Київської обласної організації партії «Слуга Народу» Олександр Дубінський.

«Необхідно виходити з того, що потрібно забезпечити конституційні права всіх громадян України щодо волевиявлення, в тому числі і тих, які перебувають на самоізоляції та мають ознаки гострої респіраторної хвороби. За таких умов значно зростають ризики поширення COVID-19. Найбільш вразливими стають члени виборчих комісій усіх рівнів, що безпосередньо контактуватимуть із виборцями та виборчими документами», – йдеться у тексті звернення депутата до уряду.

Зокрема, Олександр Дубінський пропонує надати кошти місцевим бюджетам на здійснення протиепідемічних заходів у зв’язку з організацією та проведенням чергових місцевих виборів із фонду боротьби із COVID-19. 

Крім того, з цього ж фонду пропонується забезпечити страхові виплати членам виборчих комісій, які внаслідок виконання функцій з підготовки та проведення чергових місцевих виборів можуть захворіти на інфекційні хвороби в умовах підвищеного ризику зараження.

«Звертаю увагу, що зазначені заходи вкрай необхідні для випередження настання негативних наслідків гострої респіраторної хвороби COVID-19 при підготовці та проведенні чергових місцевих виборів», – наголошує Олександр Дубінський у зверненні до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі