Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

В межах програми президента «Велике будівництво» на Київщині завершили капітальний ремонт траси Р-19 Фастів – Митниця – Обухів – Ржищів

22/10/2020

У Фастівському районі на Київщині завершили ремонт дороги, яка сполучає Фастів та прилеглі села Фастівського району із Києвом. Це додаткові 24 км відремонтованого автошляху Р-19 Фастів – Митниця – Обухів – Ржищів, який виходить на Одеську трасу. Стан нової дороги проінспектував кандидат у депутати до Київської облради від «Слуги Народу», а зараз перший заступник голови КОДА Олександр Скляров.

Проєкт реалізували в межах програми президента Володимира Зеленського «Велике будівництво». На дорозі посилили основу, облаштували два шари асфальтобетонного покриття, укріпили узбіччя й встановили нові дорожні знаки. На ділянці залишилося нанести дорожню розмітку, після чого об’єкт офіційно введуть в експлуатацію.

«Дивлячись на цю мапу і на графік, який тут є, ми можемо побачити наочно, що  таке «Велике будівництво» президента в цьому році. В 2020-му зроблено по Київській області доріг 154 км – це стільки, скільки було зроблено за попередні десять років. Траса Р-19 – це шлях до інвестицій, адже вона надасть можливість інвестувати кошти у Фастів та район», – зазначив перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Олександр Скляров. 

«Люди дуже чекали відкриття цієї дороги, і вона відкрита завдячуючи програмі «Велике будівництво» президента Володимира Зеленського. Цього року в Київській області відремонтовано 154 кілометри доріг. Наступного року планують зробити 240 кілометрів. Я бачу, що президентська програма набирає темп, і впевнена, що завдяки спільним зусиллям чиновників всіх рівнів та представників партії «Слуга Народу» робиться все можливе, щоб темпи тільки нарощувалися рік у рік. І нова обласна рада лише сприятиме цьому», – зауважила кандидат у депутати Київської обласної ради від Фастівського району Марія Кисельова.

Цьогоріч  у Фастівському та Васильківському районах Київської області відремонтували понад 16 км доріг. Утім ще є над чим працювати, зокрема для розвитку Фастівської ОТГ. 

«Програма «Велике будівництво» почала працювати, ми бачимо результати. Але я не розумію, чому місцева влада не подала проектно-кошторисну документацію по місту Фастову, враховуючи обсяг бюджету та можливості. Децентралізація працює вже чотири роки, кошти є. Держава виділяє гроші, програма президента «Велике будівництво» працює, але, на жаль, ми досі бачимо, в якому стані дороги по Фастову – це центр майбутньої ОТГ. Тому в наших планах насамперед такі елементарні речі, як автомобільні дороги, розробка проектно-кошторисної документації – і це чітка співпраця з облдержадміністрацією, з Кабміном, з профільним міністерством. Нічого складного я не бачу, бо ми працюємо по селищу Борова і у нас близько 3 км доріг відремонтовано», – розповів кандидат на посаду голови Фастівської ОТГ Дмитро Босой.

Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі