Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Ви самі господарі у своїй громаді – Олександр Дубінський у Немішаївській ОТГ

18/10/2020

17 жовтня відбулася зустріч громади Немішаївської ОТГ із народним депутатом України Олександром Дубінським. Під час зустрічі були озвучені найбільш болючі проблеми громади. Це, зокрема, проблеми немішаївської лікарні, очисних споруд, недобудована школа, проблема стихійних сміттєзвалищ, забруднення місцевих водойм, питання забезпечення житлом працівників соціальної сфери.

«У нас у всіх є велике бажання увійти в історію тим, щоб побудувати одну з найкращих громад Київської області таким чином, щоб усім казали: їдьте повчитися у немішаївців, як розвивати громаду», – заявив під час виступу кандидат на посаду голови Немішаївської ОТГ Володимир Альохін.

Також він представив громаді кандидатів у депутати всіх рівнів від Немішаївської ОТГ. 

Своєю чергою народний депутат від «Слуги Народу» Олександр Дубінський, звертаючись до громади, наголосив на важливості розуміння цінності децентралізації. 

«У нас зараз вся влада – громадам. Якщо раніше кошти, які ви сплачували у вигляді податків, спочатку йшли в державний бюджет, потім в область, потім у райони, а тільки потім поверталися до вас, то зараз завдяки децентралізації ми всі ці кошти віддаємо вам. Тобто ви стаєте хазяєвами грошей, які сплачуєте у вигляді податків», – пояснив Олександр Дубінський.

Він також відзначив, що після виборів 25 жовтня громадам будуть передані не лише зібрані на їхній території податки, а й передана земля, яка зараз знаходиться у власності держави.

«Саме тому дуже важливо, щоб ви дуже серйозно підійшли до того, за кого будете голосувати на цих виборах. Адже саме від вашого вибору залежить, буде ваша громада багатіти чи залишиться ні з чим», – сказав нардеп.

Також Олександр Дубінський зустрівся з колективом немішаївської лікарні, яка нині фактично занедбана. Депутат зазначив, що після місцевих виборів ці питання будуть знаходитися у віданні саме громади. 

Крім того, варто нагадати, що народним депутатом та головою Київської обласної організації партії «Слуга Народу» Олександром Дубінським недавно були подані пропозиції про внесення змін до проекту держбюджету України на 2021 рік. Вони передбачають, зокрема, збільшення видатків на боротьбу із COVID-19 на 1 млрд грн (з 2,6 млрд до 3,6 млрд грн), у тому числі за рахунок зменшення видатків на Державне бюро розслідувань. 

Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі