Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Володимир Альохін балотуватиметься на голову Немішаївської ОТГ від Зе!команди Олександра Дубінського

13/8/2020

12 серпня під час зустрічі представників Зе!команди Олександра Дубінського з громадою Немішаєва відбулося представлення Володимира Альохіна – майбутнього кандидата на голову Немішаївської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) від політичної партії «Слуга Народу». На заході були присутні керівник Київського обласного штабу, член політичної ради Київської обласної організації партії «Слуга Народу» Владислав Ковалевський та керівник штабу Бучанського району Олена Джадалла.

Владислав Ковалевський повідомив, що в Немішаєві розпочато роботу над створенням п’ятирічного плану розвитку громади і закликав присутніх долучитися до цієї роботи. Він зазначив важливість децентралізації та потребу в потужних лідерах на керівних посадах об’єднаних територіальних громад.

Під час представлення команди відбулася дискусія про важливість місцевих виборів у нових умовах територіального розподілу та ключові дії щодо питання з приводу побудови нової Київської обхідної дороги.

Своєю чергою майбутній кандидат від «Слуги Народу» на голову Немішаївської ОТГ Володимир Альохін озвучив ключові завдання та представив стратегію розвитку Немішаївської ОТГ на найближчі п’ять років. Володимир Альохін зауважив, що стратегічний план розвитку Немішаївської ОТГ – це спільна робота всіх небайдужих до долі громади мешканців.

Місцеві, долучайтеся! Створимо народний план розвитку громади разом!

Ви можете подавати свої пропозиції особисто Володимиру Альохіну:

смт Немішаєве, вул. Технікумівська, 7/1

+38 096-364-59-97

а також до Бучанського районного штабу «Слуги Народу»:

м. Ірпінь, вул. Зої Алієвої, буд. 61, офіс 1

bucha@zekomandaregion.kiev.ua

+38 050 935 07 96

Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі