Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

З коштами на добудову школи №6 у Василькові допоможуть КОДА та Держфонд регіонального розвитку, – Олександр Дубінський

22/10/2020

Додаткові 140 мільйонів гривень на васильківську школу будуть шукати в Державному фонді регіонального розвитку, також до проекту долучиться Київська ОДА, щоб за півтора-два роки завершити будівництво. Про це повідомив керівник Київської обласної організації партії «Слуга Народу», народний депутат України Олександр Дубінський.

«Завдячуючи губернатору Володіну, ми нарешті прийняли рішення відновити проект будівництва школи, після її обвалу та дефіциту коштів на зведення нового закладу.  Міській владі повідомлено, що лише за умови подачі листа-звернення та необхідної документації до обласної адміністрації, та за мого сприяння, КОДА готова взяти на себе відповідальність по фінансуванню. Це дозволить завершити будівництво орієнтовно за 1,5 чи 2 роки. Інакше фінансування виділятися не буде, і об'єкт ніколи не буде завершений. Знадобиться ще 140 мільйонів», – розповів Олександр Дубінський під час зустрічі з громадою Василькова. 

Також він разом із головою Київської ОДА Василем Володіним оглянув будівлю школи, яку зводять три останні роки і яка досі недобудована. Частина старої будівлі обвалилася в жовтні 2016 року. Після цього вирішили звести нову. Проєкт оцінили у 214 мільйонів гривень, з них 70 млн використали і звели фундамент та стіни, однак досі немає даху та вікон. Будівля руйнується. 

«З березня 2020 року ніхто роботи по цій школі не веде. Багато людей звертаються до нас, чому вона не будується. Але більшість вважає, що потрібно провести аудит, на що були витрачені ці кошти. Ми плануємо добудувати цю школу за півтора-два роки, бо її необхідно добудувати. Адже діти всього мікрорайону ходили в цю школу, а зараз розкидані по всьому місту. У нас є приклад з 4-ю школою, яку будували 15 чи 20 років і вона стоїть без вікон-дверей. Це має бути співфінансування з міського та обласного бюджетів», – пояснив  кандидат на посаду васильківського міського голови від «Слуги Народу» Андрій Шевченко.

«Ми запропонували меру міста Василькова вийти з ініціативою і передати функції замовника об’єкта до Київської ОДА. Я готовий взяти на себе відповідальність за добудову цього об’єкта. Ми реально оцінюємо можливість добудувати за півтора-два роки, бо за тим кошторисом, що був два роки тому, потрібно ще близько 140 мільйонів. Потрібно реально проаналізувати все, але ми готові брати відповідальність», – сказав керівник КОДА Василь Володін. 

Своєю чергою кандидат у депутати до Васильківської міської ради від «Слуги Народу» Наталія Павлова зазначила, що питання потрібно вирішити найшвидше, щоб діти могли навчатися у безпечному приміщенні.

«Мені хотілося б, щоб цій проблематиці більше приділяли увагу жителі цього району, оскільки вони зараз висувають претензії, ставлять запитання людям, які балотуються. Але вони чомусь не ставили їх п’ять років місцевим депутатам, які  були при владі. Хочеться, щоб населення більше звертало увагу. Бо запитання основні – чого ви йдете, чого ви балотуєтеся і не вирішували питання школи, не будували, не  сприяли будівництву? Але вони не  йдуть до своїх місцевих депутатів, більшість з яких – представники громади, і не ставлять їм ці запитання», – зазначила кандидатка.

Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі