Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Завершено розробку Народного плану розвитку Білої Церкви на 5 років, ініційовану Зе!командою Олександра Дубінського

27/8/2020

Завершено останній підготовчий етап розробки Народного плану розвитку Білої Церкви на 5 років, ініційованої Зе!командою Олександра Дубінського на Київщині. Після кількох етапів обговорень, до яких були залучені представники партії «Слуга Народу», громадськість та експерти, були враховані всі пропозиції стосовно подальшого розвитку міста.

«Тепер залишилося лише сформувати всю інформацію в єдиний документ та презентувати його громадськості. Йдучи на вибори, кожна політична партія має насамперед щось запропонувати громаді. Це не повинен бути текст на шматку паперу. Цей документ має бути в першу чергу написаний громадськістю та допрацьований експертним середовищем. Наша команда змогла це зробити, і ми знаємо, що запропонуємо Білоцерківській ОТГ!» – заявив керівник «Команди розвитку Білої Церкви» Олександр Крамар.

На заключній, третій, зустрічі, що відбулася 26 серпня, було обговорено кілька основних проблем та пропозицій у напрямах ЖКГ, інфраструктури, благоустрою та транспорту. Під час заходу піднімалися важливі питання щодо реалізації низки проектів, таких як будівництво обхідної дороги, початок справжньої транспортної реформи та реального відновлення центрального міського парку.

Нагадаємо, під час попередніх зустрічей обговорювалися питання освіти, дозвілля та розвитку молоді, розвитку культури та спорту, медицини, місцевих фінансів.

Усі напрацювання будуть враховані в програмі, з якою Зе!команда Київщини – політичної партії «Слуга Народу» в  Білій Церкві піде на місцеві вибори.


Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі