Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Жителям Білої Церкви представили Стратегію розвитку Білоцерківської ОТГ та команду, яка буде її реалізовувати

8/10/2020

У четвер, 8 жовтня, в селищі Терезине команда Олександра Дубінського представила своїх кандидатів усіх рівнів, які йдуть на місцеві вибори від «Слуги Народу» на  Білоцерківщині. 

«Вибори будуть дуже непростими, явка буде доволі низькою, і дуже ймовірно, що значна частина старшого покоління абсолютно виправдано залишиться вдома через другу хвилю вірусу COVID-19. Але нам потрібно забезпечити максимальну явку наших виборців, зробити так, щоб люди, які голосують і підтримують партію «Слуга Народу», прийшли на ці вибори. У нас є всі можливості для перемоги!» – заявив голова Київської обласної організації партії «Слуга Народу» Олександр Дубінський, відкриваючи захід.

Після цього кандидат від «Слуги Народу» на посаду голови Білоцерківської ОТГ Дмитро Киришун представив кандидатів у депутати від партії до рад різних рівнів.

«Сьогодні ми презентуємо нашу команду – кандидатів у депутати всіх рівнів: область, район, місто. Ми всі об’єдналися завдяки Олександру Дубінському і разом будемо йти до перемоги», – заявив Дмитро Киришун.

Крім того, під час заходу була представлена Стратегія розвитку Білоцерківської ОТГ на найближчі п’ять років, яка була розроблена командою Олександра Дубінського і називається «Народний план розвитку Білоцерківської ОТГ».

«Вона писалася разом із людьми, громадськістю, бізнесом – з людьми, які реально займаються розвитком міста і розуміють, які зміни потрібні», – пояснив керівник «Команди розвитку Білої Церкви» Олександр Крамар. 

Він зазначив, що план розроблявся за пріоритетами ООН і передбачає заходи з подолання бідності в регіоні, розвиток системи охорони здоров’я, освіти, розвиток промисловості, сільського господарства та інфраструктури, а також захист навколишнього середовища. 

Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі