Закрити
Повернутись

Стати частиною команди штабу. Анкета волонтера

Маєте активну громадянську позицію? Бажаєте змінювати свою громаду на краще разом з однодумцями? Вмієте аналізувати проблематику свого регіону? Хочете контролювати виборчий процес? Готові протистояти порушенням на виборчих дільницях?
Заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нашої команди!

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передання моїх персональних даних третім особам з метою моєї можливої участі як учасника Київського обласного штабу політичної партії “Слуга Народу” або іншого штабу цієї політичної сили в Київській області на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Закрити
Повернутись

АНКЕТА НА КАНДИДАТА

Контактні дані людини, що пропонує кандидата

Контактні дані людей, що підтримують пропозицію

Важливо! Заповніть дані всіх 9 учасників

Відповідно до статті 24 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані, відмічені зірочкою (*), Є ЗАХИЩЕНИМИ ТА НЕ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ. Метою збирання даних є попередній аналіз достовірності поданої анкети. Ці персональні збирає та обробляє Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” (номер запису 1462734 від 22.08.2016) на чергових місцевих виборах 2020 року. Даю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам з метою мого можливого висування кандидатом до органів місцевого самоврядування на загальноукраїнських місцевих виборах 2020 року”.

Цією згодою підтверджую що на момент заповнення цієї форми я не передав свої персональні дані будь-яким іншим політичним партіям та/або об’єднанням, організаціям та не давав згоду на участь у комісіях. У випадку задвоєння подання даних повідомлений про штрафні санкції

Дякуємо! Ваша заявка прийнята!
Ми зв'яжемось з вами
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Жителям Василькова представили команду «Слуги Народу» на місцевих виборах

11/10/2020

У неділю, 11 жовтня, у Василькові відбулася зустріч народного депутата України та голови Київської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Олександра Дубінського з жителями Василькова та Васильківської ОТГ. 

Зокрема, Олександр Дубінський представив громаді кандидатів від політсили на місцевих виборах. Серед них – кандидат на посаду голови Васильківської міської ради Андрій Шевченко. Також були представлені кандидати в депутати Київської обласної ради: Володимир Тимофійчук, Тетяна Омельченко, Сергій Левченко. 

«Місцеві вибори 2020 року – це фактично завершення реформи  децентралізації, коли влада переходить на місця. Тому що децентралізація і ці вибори будуть для вас початком нової ери з точки зору формування бюджету і з точки зору самостійності самої громади. Тому що гроші, які будуть зароблятися громадою, залишатимуться на місцях. І гроші, які люди будуть сплачувати як податки, теж залишатимуться на місцях», – заявив Олександр Дубінський.

Своєю чергою кандидат на посаду голови Васильківської міської ради Андрій Шевченко зазначив, що у місті залишається багато проблем, які попередня влада не вирішувала десятиліттями. Це водовідведення, неякісний ремонт доріг, корупція та відкати. 

«Оскільки до нас приєднуються 12 сіл, ми будемо розвивати зелений туризм, сприяти бізнесу і відкривати нові робочі місця. Всі ви знаєте, як у Василькові поводяться зі сміттям, це екологічна небезпека. Сміття має сортуватися і перероблятися, і найголовніше – вчасно вивозитися з нашого міста. Ми недалеко від Києва, але у Василькові низький рівень оплати праці. Ми хочемо поспілкуватися з місцевими бізнесменами та підприємцями, щоб створити нові робочі місця», – сказав Андрій Шевченко.

Також громаді був представлений «Народний план розвитку Васильківської ОТГ на п’ять років». Серед нових проєктів передбачається створення нової транспортної інфраструктури в районі, створення Центру для самотніх людей похилого віку, Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю, розробка проєкту водопостачання, відкриття дендропарку «Стугна» тощо.

Новини

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now
What we are best at

Контакти

Соціальні мережі
Багатоканальний
кол-центр
(093) 225 48 83
Соціальні мережі